Uncategorized

Köksal Çamalti;Giresunluya Hizmete Talibim

Köksal Çamalti aday adayligi ile ilgili olarak yaptigi açiklamada, “Ülkeme, güzel Giresun umuza, degerli Giresunlu hemserilerime hizmet etmek için yola çiktim, bu güne kadar ilimizin oldukça zor arazi kosullarinda genis ve daginik elektrik dagitim sebekeleri yatirimlarini yöneterek son 6 yil içersinde yatirim ve bakim onarim ödeneklerini her hangi bir gecikmeye meydan vermeden en kisa zamanda kullanarak  ilimiz genelinde  köylerde  ve  sehirlerde  birikmis acil  elektrik  sorunlarinin  giderilmesini  sagladim.  Yine ilimiz genelinde Elektrik Dagitimi isletmeciliginin,  degerli Giresunlu hemsehrilerime hizmet açisindan en iyi sekilde yerine getirilmesi için gündüz ve gece demeden elimden geleni yapmaya çalistim.

Uzun yillar boyunca yaptigim Devlet hizmetim sirasinda önceligim her zaman Devletimizin ve Milletimizin menfaatleri olmustur.
Vazifeyi kutsal, insanimiza hizmeti öncelik görerek, ülkemin, Giresun umuzun ve degerli Giresunlumun menfaatleri dogrultusunda yine insanimiza hizmet etmeyi öncelik olarak görecegim. Tüm Giresun umun destek ve teveccühü ile Milletvekili seçilir ve Ankara ya gidebilirsem,  güzel Giresun umuzu, degerli Giresunlumu en iyi sekilde temsil etmeye çalisacagim,  Giresun umuz için her sahada büyük yatirimlarin takipçisi olacagim” dedi.

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.