SON DAKİKA!

LOKMAN ÇAĞIRICI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

30 Mart’ta yapılan mahalli idareler seçimlerinde İstanbul Bağcılar’da Ak Parti’den seçimleri kazanan Giresun’un Bulancak ilçesi doğumlu Lokman Çağırıcı’ya Haberciler Derneği Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ” Bağcılar ilçemizde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarımız kaldığı yerden devam edecek, yaklaşık yarım milyon seçmenimizin desteği ile bir dönem daha Bağcılar ilçemize hizmet etme şansı yakaladık. Haberciler Derneği başkanı değerli hemşerim Ethem Bakar’ın desteği ve dayanışması için ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette Giresunlu bir hemşerimizin İstanbul’un nüfus olarak en büyük ilçesini bir dönem daha yönetecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar ” Sayın Lokman Çağırıcı biri yarım biri tam olmak üzere 1.5 dönem yürüttüğü Bağcılar Belediye Başkanlığı görevini bir dönem daha yapacak olması başta Giresunlu hemşerilerimiz olmak üzere hepimizi çok mutlu etti. Böylesine önemli görevleri ifa eden hemşerilerimizin sayısının artmasını canı gönülden diliyorum. Sayın Lokman Çağırıcı başkanımıza görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.