SON DAKİKA!

Lösemili Bilgehan a Baskan eli

Anne Hülya Sari, Bilgehan’in hastaligi yüzünden 1 yil okula ara verdigini bu yüzden 4ncü sinifta okudugunu ve 5 aydir da okula gidemedigini belirtti. Bilgehan’in 3 yildir bu hastalikla mücadele ettigini belirten Anne Hülya Sari, Bilgehan’in Ankara’da ilik nakli ameliyati olacagini ve iligin duruma göre kendi vücudundan nakil yapilacagini aksi takdirde iligin yurtdisinda aranacagini söyledi.


Anne Sari ayrica kendilerine gida yardimi ve maddi yardimda bulunan Baskan Aksu’ya tesekkürlerini iletti.


Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu ise, “Bilgehan bizim çocugumuz. Onu yakalandigi bu hastaliktan kurtarmak için elimizden gelen her seyi yapacagiz. Ve Bilgehan tekrar okul sirasina geri dönerek sadece derslerini düsünecek” dedi.


Küçük Bilgehan ise Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu’ya bu hastaligi yenip derslerine çok çalisarak ögretmen olacaginin sözünü verdi.


Milletvekili Karaibrahim Hülya ve Mehmet Sari çiftinin 3 çocugundan biri olan Bilgehan’in Ankara’da ki ameliyat sirasinda her türlü ulasim sorunlarini ve konaklama sorunlarini halledecegini söyledi.


Baskan Aksu ve Milletvekili Karaibrahim, her türlü olasi sikintilara karsin Sari ailesine cep telefonu numaralarini birakarak 24 saat istedikleri zaman ulasabileceklerini söylediler.


Öte yandan Giresun CHP Gençlik Kollari tarafindan Bilgehan için Gazi Caddesi Seyh Camii önü ve Atapark’a yardim standlari açilacagi ve bazi isletmelere yardim kutulari konulacagi bildirildi.


Bilgehan’a yardim eli uzatmak isteyenler için hesap numarasi:


Giresun Ziraat Bankasi
Hülya Sari
5200 – 44628067


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.