Uncategorized

Masa Tenisi Valilik Kupasi Sonuçlandi


Ikbal Dershanesi Valilik Kupasini Kazandi.


Giresun Valiligi ile Masa Il Temsilciligi tarafindan organize edilen çesitli kurum ve kuruluslarin katildigi turnuvada sampiyon Ikbal Dershanesi oldu.

10 yildir geleneksel olarak sürdürüldügünü belirten Giresun Gençlik ve Spor Il Müdürü Soner Magden ”Kurumlar arasi birlik ve beraberligi saglamak amaciyla on yildir geleneksel olarak Valilik kupasini düzenliyoruz.13 takimin katildigi turnuvada 50 sporcu katildigini” açikladi.

Grup Maçlarinda birinci olan Ikbal Dershanesine valilik kupasini veren Giresun Vali Yardimcisi Ahmet Yilmaz “Dostluk ve Spor kazandigini” ifade ederek kupayi takdim etti. Ikinciligi kazanan Ada Özel Güvenlige, Giresun Bassavcisi Radi Akyol kupayi verdi. Yaglidere Ilçesi Merkez Ilkögretim Okulu üçüncülük kupasini veren Giresun Il Genel Meclis Baskani Osman Öden ”Sporun ve sporcunun her zaman yanindayiz. Spora katkilar vermeyi destekleyecegiz. Üçüncü olan Yaglidere Ilçesi Merkez Ilkögretim okuluna Masa tenisi malzemeleri kazandiracaklarini” ifade ederek kupayi takdim etti.


 

Ferdi Müsabakalarda birinciligi kazanan Giresun Emniyet Müdürlügünden Bas komiser Sadettin Karabak ödülünü Milli Egitim Müdürü Ömer Albayrak, ikinciligi Ikbal dershanesinden Mustafa Alçelik’e ödülünü Giresun 2.Sulh hukuk mahkemesi hakimi Durmus Karaçali, üçüncü olan Nihat Duruskan’a AK Parti Il Baskan yardimcisi Ibrahim Usta’dan madalyalari aldilar.
Ikbal Dershanesi Genel Müdürü Levent Uysal ”Dershanedeki basarilarimizi sporda da yakaladik. Çok çekismeli ve zevkli geçen müsabakalarda dostlugun kazandigini, kültürel ve sosyal etkinliklere katilarak birlik ve beraberlikleri perçinlediklerini” ifade etti.

Giresun Valiligi ile Masa Tenis Il Temsilciligi tarafindan organize edilen çesitli kurum ve kuruluslarin katildigi turnuva çok çekismeli geçiyor.
 (GISHAD) genç girisimci yönetim kurulu üyeleri Murat Nurdemir, Utku Aksu, Oguz Gürbüz, Çagri Unat, Senol Kuloglu katilimlari ile olusan turnuva da ilk grupta iyi bir maç çikartan GISHAD genç girisimci yönetim kurulu gruptan çikmayi basardilar.
Giresun Valiligi ile Masa Tenis Il Temsilciligi tarafindan organize edilen Valilik Masa Tenis Turnuvasi  Sali günü eleme usulü seklinde devam edilecegi  ögrenildi.
Valilik Masa Tenis Turnuvasina ilk defa katilan GISHAD Genç Girisimci Grubu kupayi alacaklarini ve iddiali olduklarini ifade ettiler.


 


 


 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.