GÜNCELSİYASET

MEHMET GELDİ KIZINI EVLENDİRDİ

Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi kızı Merve’yi Giresun’da bir düğün salonunda yaptığı düğün ile Beytullah Kanak’la evlendirdi.

Giresun’da yapılan düğün törenine Ak Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Adem Tatlı ve Giresun İl Başkanı Avukat Sabri Özütrk ile Giresun il teşkilatı tam kadro katıldı.

Düğün töreninde en ilgi çekici konuk ise tutuklu yargılandığı davadan mahkeme tarafından Cuma günü serbest bırakılan Espiye’nin Ak Partili belediye başkanı Erol Karadere oldu.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu tarafından kıyılan nikah’ta şahitlikleri ise Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, İsmail Önal yaptılar.

Nikah töreninde kısa bir konuşma yapan Giresun Valisi Dursun Ali Şahin genç çiftlere öğütler vererek aile olmanın önemi hakkında bilgiler verdi.

mehmetgeldidugun

Giresun Milletvekili Ak Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli ise Sayın Başbakanımız yurtdışında olması nedeniyle düğün törenine katılamadı ama ben kendilerinin selam ve hayır dilekleriniz getirdim. kendisinin yeni evlenen çiftlere olan çocuk talebinide ayrıca iletiyor. Genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. dedi. Nurettin Canikli geline birde bilezik takarak takı töreninide başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.