SON DAKİKA!

MEHMET GELDİ’DEN PEŞKEŞ İDDİASI

Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısı ile Dolum alanından kaldırılan tesislerin yerine yapılması düşünülen Özel Hastane Projesinin birilerini ilerletme adına yapıldığını iddia etti.

mehmetgeldibasintoplantisi

işte Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi’nin açıklamaları;

“Giresun Belediyesi, son zamanlardaki icraatları ile Giresun’u ileriye taşıyacağına maalesef belirli kişileri ilerletme çabası içindedir” dedi.

Geldi, Ak Parti Giresun İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, Giresun Belediyesi’nce eski dolum tesisi arazisinin özel bir hastane yapımı için tahsis edileceğini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya yönelik eleştirilerde bulunan Geldi, şöyle devam etti.

“Giresun Belediyesi, son zamanlardaki icraatları ile Giresun’u ileriye taşıyacağına maalesef belirli kişileri ilerletme çabası içindedir. Hangi gerekçelerle otogar yapımından vazgeçilerek özel hastane yapımına karar verildi- Hizmet kastı mı var, yoksa rant hesabı mı- Yandaşlara peşkeş çekme işi için örnek olarak bu uygulamayı gösterebilir miyiz- Otogar yapılmayacağına göre yapımı düşünülen spor salonu ne olacak- Özel sağlık merkezi başka yere yapılmaz mı- Yoksa müsait olan arsalar başkalarına mı söz verildi-”

Giresun’a yapılacak hizmetlere hiç bir zaman karşı olmadıklarını dile getiren Geldi, sözlerini şöyle tamamladı:

“Biz Ak Parti olarak, her zaman yatırımcının yanındayız. İş adamının, müteşebbisin yeşil sermayelisi, kırmızı sermayelisi, Ak Parti’lisi, CHP’lisi, MHP’lisi olmaz. Asıl olan Giresun’a ilave yatırımların yapılmasıdır. Bu anlamda önemli olan yeni istihdam alanları oluşturmak, yeni hizmet alanları üretmektir. Bu sebeple insanımıza daha güzel, hizmetler sunulmasına yönelik rekabetçi yeni sağlık alanlarının yapılmasını destekliyoruz. Sayın belediye başkanının sözünde durmasını bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.