SON DAKİKA!

Mete Metinyurt MHP Alucra İlçe Başkanlığına Yeniden Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alucra ilçe kongresi yapıldı. Tek liste halinde yapılan kongrede Mete Metinyurt yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Alucra Belediyesi Kültür Salonunda gerçekleşen kongrede MHP ilçe başkanı Mete Metinyurt güven tazeledi.

MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Giresun Belediye Meclis Başkan Vekili Dr. Hasan Yılmaz, Giresun İl Başkan Yardımcısı Alucralı hemşehrimiz Av.Ömer Eşgünoğlu, Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, CHP Alucra ilçe başkanı Osman Seferoğlu, MHP İl yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe başkanları, İlçe yönetimi ve çok sayıda teşkilat mensubunun katılımı ile yapılan kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

“İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” teması ile yapılan kongrede Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin kongre için göndermiş olduğu mesajını okudu. Devlet Bahçeli’nin Alucra’yı her konuda yakından takip ettiğini, Alucra Belediyesinin her konuda destekcisi olacağını ileten Giresun il başkanı Ertuğrul Gazi Konal kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okumasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşekkülüne geçildi. Ardından Geçmiş döneme ait faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu.

Tek liste halinde gidilen seçimde oyların tamamını alan mevcut başkan Mete Metinyurt, tekrar ilçe başkanı seçildi.

İlçe başkanı Mete Metinyurt, başta il başkanı ve yönetimi olmak üzere tüm MHP’li gönüldaşlarına bu göreve yeniden layık gördükleri için teşekkürlerini etti. Alucranın birlik beraberliği içinde hakeret edeceklerini söyleyen Mete Metinyurt, ilçe yönetimiyle hemşehrilerimizin hizmetlerinde olduklarını söyledi.

Haber/Kadir Bekiroğlu-Alucra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.