SON DAKİKA!

Metin Ruşen Anne Acısına Dayanamadı

İstanbul’da faaliyette bulunan Giresun Basın Camiası yasta; Yerel televizyonlarda koordinatör ve yapımcı olarak çalışan Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi kökenli Metin Ruşen bu gece bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Geçen günlerde çok sevdiği annesi Suna Ruşen’i kaybeden Metin Ruşen cenazenin hemen ardından hastalanarak hastaneye yatmış ve tedavi görmeye başlamıştı.

Bir süre çeşitli hastanelerde tedavi gören Metin Ruşen son olarak Haydarpaşa Abdülhamit Han (Gata) eğitim ve araştırma hastanesine sevk edilmişti. Haydarpaşa Abdülhamit Han hastanesinde yapılan tedavisi devam ederken bu sabaha karşı kalbine yenik düşerek hakkın rahmetine kavuşmuştur .

Son olarak Mavi Karadeniz Televizyonunda Genel Yayın Koordinatörü olarak görev yapan merhum Metin Ruşen’in Cenazesi 31 Mart Salı günü (Bugün) ikindi namazı öncesi Kağıthane Gürsel mahallesi Hz.Ali Cami’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kilyos Mezarlığına defnedilecektir.

Merhum Metin Ruşen Kardeşimize Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak rahmet kederli ailesi, basın camiası ve sevenlerine sabırlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.