Uncategorized

Milli Takima Tireboluspor Damgasi

     Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Milli Takimini olusturan erkek ve bayan milli takimlari 16 Haziran 2010 Çarsamba günü Romanya da yapilacak olan CEV Satellite Turnuvasi nin kamp çalismalarini Ankara da sürdürüyor.
 
     15 Haziran 2010 Sali gününe kadar devam edecek olan plaj voleybolu milli takimlarinin yaptigi çalismalarla ilgili bilgi veren Plaj Voleybolu Milli Takim Antrenörü Atay Dogu, sabah, bacaklar için bacaklardaki sag-sol, ön-arka güç dengelerinin arastirildigini, ögleden sonra ise top ve taktik-teknik antrenmanlari milli takimimizin oyun temelini olusturdugunu söyleyerek, cuma günü yapilacak olan anrenmanda da ayni test çalismalarini kollarda uygulayacaklarini söyledi
 
     Yapilan testlerin amacinin sporcularimizin zayif yönlerini tespit etmek ve buralari olumlu yönde güçlendirmek oldugunu söyleyen Antrenör Atay Dogu, Idmanlarimizi bilimsel temeller üzerinde, bilimsel olarak yapiyor ve oyuncularimizin performans ve oyun gelistirme taktiklerini ortaya çikariyoruz dedi.

 


 
     16 Haziran 2010 tarihinde Romanya da yapilacak olan turnuvaya bayan milli takimina Besiktas, Numune Özcan, Gazi Üniversitesi ve Tireboluspor takimlarindan voleybolcular katilirken, Tireboluspor takimindan Özlem Engeloglu ile temsil ediliyoruz. Plaj Voleybolu Milli Takimimiza Romanya dak turnuvada basarilar dileriz.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.