SON DAKİKA!

MİMAR ERTUĞRUL MELİKOĞLU SİYASETE DEVAM KARARI ALDI

Hatırlanacağı gibi Giresun’un Görele ilçesinde 2 dönem Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilerek görev yapan ancak haksız bir şekilde 3. Dönem aday gösterilmeyince Bağımsız Aday olan seçimleri yine haksız bir şekilde kaybederek Siyasete devam kararı alan Mimar Ertuğrul Melikoğlu İstanbul 2. Seçim Bölgesinden Aday Adayı olmuş ancak aday gösterilmemişti.

Küsmek yok hizmete devam..dedi..

Aday gösterilmemesine rağmen aday gösterilen listeye aday gösterilmiş gibi çalışma kararı alan Mimar Ertuğrul Melikoğlu yaptığı açıklama ile Parti tabanına seslendi.

Mimar Ertuğrul Melikoğlu yaptığı açıklamada; Siyaset yapanların egonun karanlık labirentlerinden uzak durmaları gerekir. Biz siyaseti günü birlik, makam mevki ve şahsi heveslerimiz için değil, ideallerimiz için yaparız. Siyaset tevazu gerektirir, alçak gönüllük gerektirir samimiyet gerektirir, Hırs-İhtiras ile siyaset yapılmaz. Siyaset aynı zamanda vefa da gerektirir. Bazı insanlar vefasız diye bizde mi vefasız olalım?

Mimar Ertuğrul Melikoğlu Ak Parti İstanbul 2. Bölge’den Milletvekilliği aday adaylığım süresince şahsıma ilgi alaka gösteren başta hemşerilerim, Partimizin bölgede görev yapan bütün teşkilat mensupları, Sivil Toplum Örgütleri, Federasyon, Vakıf, Kurum ve Kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Mimar Ertuğrul Melikoğlu “ MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Ak Parti Genel Merkezi tarafından aday adayı olduğum seçim bölgemden aday olarak gösterilen birbirinden değerli arkadaşlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisine taşımak için aday gösterilmiş gibi aynı şevk ve heyecan ile çalışmalarıma devam edeceğim. Partizanca değil İnsan temelli Ak Parti zihniyeti ile insana hizmet düsturu ile sahalarda olacağım. Ak Parti insan odaklı siyasetin merkezidir. 10 yıllık Görele belediye başkanlığım süresince partizan hiçbir yaklaşımda olmadım. Belli bir sınıf ve zümrenin adamı olmadan sırf insana hizmetin merkezi Ak Parti olarak 76 milyonu kucaklayan kadroların emrindeyim. Biz mevki ve makamları ancak hizmet odaklı talep ettik. Bu nedenle yerimize aday gösterilen bütün arkadaşlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisine taşıma gayreti içinde olacağım.

Mimar Ertuğrul Melikoğlu Bu davanın kurucusunun en büyük ideali olan “Dünya Mazlumları’nın nefesi olan Büyük Yeni Türkiye’nin kuruluşuna kadar davaya hizmete devam edeceğim” Dünya Mazlumlarının nefesi olan Yeni Türkiye idealinde istikrarlı büyümemizin engellerinin farkındayım, her geçen gün iyot gibi ortaya çıkanları biliyorum. “ Kafirlerin Fikirlerini Devirmek, Münafıkların Tavşanlarını Kovalamaktan Daha Kolaydır”

Son olarak diyorum ki; 7 Haziran’daki 25. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde İSTİKRAR SÜRSÜN YENİ TÜRKİYE BÜYÜSÜN…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.