Uncategorized

MONOPOLY GIRESUN IÇIN, SIZDE OY VERIN

Giresun un suan Türkiye siralamasinda birinci sirada oldugunu vurgulayan Baskan Yardimcisi Cinel, “Dünyada 106 ülkede satilan ve 40 dilde üretilen MONOPOLY oyunu bilindigi gibi dünyanin en popüler kutu oyunlarindan birisidir. Ve suanda Türkiye için özel bir kutu oyun hazirlamaktadir. Türkiye için hazirlanan bu oyuna hangi sehrin daha fazla ilgi gösterdigini belirlemek için bir anket düzenlendi ve bu anket sonucuna göre de Monopoly oyununda, ülkemizden sadece 22 sehire yer verilecektir.” dedi.

Giresun un ilk 22 sehir arasinda kalmasini kesinlestirmek için herkesin internetten turkiyeoyveriyor adresine girerek her gün Giresun a oy vermesini isteyen Cinel ayrica, ” Monopoly bir çocuk oyunu olarak görülse bile gelecegin turistleri olacak olan çocuklarin zihninde yer etmek önemli oldugundan, çocuklara önem veren bir belediye olarak bu anketi önemsemekteyiz. Internet erisimi olan hemsehrilerimizi bu ankete katilarak gelecekte ülke genelinde daha çok taninan bir Giresun kenti için oy vermeye davet ediyoruz.” seklinde konustu.

ADRES : http://www.turkiyeoyveriyor.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.