Uncategorized

Muharrem Ince Teknisyeni Giresun da Müdür Yaptilar

Giresun ilnin muhalif milletvekilleri listelerde yeniden yer alabilmek için düstükleri can derdi ile ugrasirlarken, seçilmelerine Giresunlu seçmenin hiçbir katkisi olmayan milletvekilleri Giresun ilinin haklarini meclis kürsülerinde savunuyor.

 

CHP Grup Baskan Vekili Muharrem Ince dün düzenledigi basin toplantisi ile Giresun ilinde iktidar partisi tarafindan yapilan haksiz bir atamayi gündeme tasidi, buraya kadar hersey normal olabilir ama bundan sonrasi söyle;

Böyle bir atmanin oldugunu Yalova Milletvekili ögrenebilirken Giresun ilinin iki muhalif milletvekili acaba ne isle mesguldü?

Muharrem Ince atanan teknisyenin bitirdigi Ak Parti siyaset okulu diplomasinda Ak parti Genel Baskani ve Basbakan Recep Tayyip Erdogan in imzasi oldugunu dagittigi örnek diploma ile açikladi.

 

Giresunlu teknisyen gibi ülke çapinda binlerce memurun partilestirildigini iddia eden Muharrem Ince Giresun daki olayda dahil olmak üzere bütün bu siyasi atamalar ile ilgili detayli arastirmalarin devam ettigini söyledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.