SON DAKİKA!

Murat Bektaş, Osman Öden’e Cevap Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Avukat Murat Bektaş Giresun Gazeteciler Derneği Olağan Kongresinde yaptığı konuşma ile Giresunluları Birlik ve Beraberliğe davet eden Giresun Belediye Başkan yardımcısı Osman Öden’e cevap verdi.

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Giresun Gazeteciler Derneği Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden’in “’Bu şehirde herkesin elinde bir saz var. Bu gemi böyle gitmiyor, bu şehrin çıkarları için niye bir araya gelmiyoruz. Niye ortak payda da buluşmuyoruz. Efendim bu il almış gitmiş bu il almış gitmiş… Bizim ne eksiğimiz var, kimden ne eksiğimiz var. Ama bu şehirde maalesef bir konsensüs sağlayamıyoruz. Maalesef bir birliktelik sağlayamıyoruz. Nedir bunun sebebi?” şeklindeki sözleri ile ilgili açıklama yaptı.

Bu açıklama üzerine CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş cevap açıklamasında “ Osman Öden’in yakınmalarına katılmamak elde değil ancak Osman Öden’in bu açıklamalarını bir hayli geç yaptığını da söylemek gerekir. Ordu-Giresun Havaalanı açılışında Giresun Belediye Başkanı CHP’li diye konuşturulmadığında ya da biz o havaalanına Giresun taksici esnafı da girsin diye mücadele ederken bu açıklamalar yapılsa daha çok katkı sunardı. Dereli ’de sel olduğunda yerel bürokrasi iktidar milletvekillerini kriz masasına çağırıp CHP Giresun Milletvekilini çağırmazken, Kent Konseyi listelerinde muhalefete yer verilmezken bu eleştiriler yapılsa daha anlamlı olurdu. Belediye yönetimi iktidarda değil diye YeşilgiresunBelediyespor kaderine terk edildiğinde söylense ne güzel olurdu. Ama geç değil kıymetli Osman Öden, Başkan Yardımcılığını yürüttüğünüz Belediyede şefler, müdürler eliyle muhalefetin sosyal medya hesaplarını beğenen personelleri takip edip mobbing yapıldığında “durun bu şehirde böyle birlik olamayız” diyerek başlayabilirsiniz..” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.