Uncategorized

Murat Özkan Tunceli den Milletvekili Çikaracagiz

TUNCELI ÇIKARMASI


MHP Teskilatlanmadan sorumlu Genel Baskan Yardimcisi Bülent Dilmez, MYK üyesi Kadir Sekerci, Giresun Milletvekili Murat Özkan, Istanbul Milletvekili Atilla Kaya, Kocaeli Milletvekili Cumali Durmus ve partinin Tunceli il yöneticilerinden olusan heyet sabah saatlerinde Tunceli ye geldi.


SOKAKTA VATNDASLARLA SOHBET ETTILER


Ilk olarak MHP Il Binasi na giden heyet burada yaptigi inceleme ardindan sokakta vatandaslarla sohbet ettiler. Heyet halinde,yürüyerek Il Emniyet Müdürlügü ne giderek, Emniyet Müdürü Ertan Yavas i ziyaret edip bir süre sohbet ettiler.


TUNCELI DEN VEKIL ÇIKARACAGIZ


Emniyet Müdürlügü çikisinda Giresun Milletvekili Murat Özkan in basin mensuplarina yaptigi açiklamada, güzel bir günde, Tunceli halkinin kendilerine teveccüh göstermesi de eklenince kendilerini çok memnun ettigini dile getirerek, “Partimizi ve esnafi ziyaret ettik, sizler vasitasiyla Tuncelili kardeslerime sevgi, saygi ve muhabbetlerimi sunuyorum. 2002 seçimlerinde 6 bin oy aldik, bu seçimlerde bir  milletvekili çikaracagimizi düsünüyoruz.Tunceli nin bize teveccüh gösterecegine inaniyoruz.” dedi.


Genis güvenlik önlemleri altinda,karayolu ile Pertek ilçesine geçerek burada parti teskilatini ziyaret edecek ve halkla bulusacak olan heyet oradan yine karayolu ile Malatya ya geçecek. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.