SON DAKİKA!

Murat Yalçintas tan Giresun a Destek

13 Mart 2010 Cumartesi günü Istanbul Ticaret Odasi Sosyal Tesisi Cemile Sultan Korosu’nda yapilacak olan “Niçin Giresun ?” organizasyonu çerçevesinde Çakirmelikoglu ile Yalçintas, Giresun’a katki saglayacak bu toplanti için neler yapilmasi gerektigi konularini görüstüler.


Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Çakirmelikoglu, “Giresun tarihinde ilk kez organize edilecek olan Giresun toplantisina Istanbul’da yasayan isadamlarimiz, bürokratlarimiz ve siyasetçilerimiz ile bilim adamlarimiz katilacaktir. Amacimiz ilimizin yatirim ve tesvik yasasi avantajlarini anlatan kitap çalismasini tanitmanin yaninda, Giresun birlikteligine vurgu yapmaktir. Bu noktada görüstügümüz ve bizlere Oda imkanlarini sinirsiz açan Istanbul Ticaret Odasi Baskani dostumuz Murat Yalçintas’a tesekkür etmeden geçmek istemiyorum. Diger yandan ilimizden yetismis is adamlari, bürokratlar ve siyasetçileri bir araya getirecek olan bu toplantidan beklentilerimiz üst seviyededir. Hedefimiz Giresun’a yatirim yaptirmak olan bu toplanti için basta sayin Valimiz Mustafa Yaman’in, büyük desteklerini gördügümüzü de ifade etmek istiyorum.”dedi.


Giresun’un kendisi için ayri bir yeri oldugunu ifade eden ITO Baskani Murat Yalçintas, Istanbul’da yasayan yarim milyona yakin Giresunlu bulundugunu ve önemli isadamlarinin Istanbul Ticaret Odasi’nda yillardir görev aldigini vurguladi.


Oda baskanlari görüsmelerinin ardindan Giresun Valisi Mustafa Yaman, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Çakirmelikoglu toplantinin durum degerlendirmesini yaptilar.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.