SON DAKİKA!

MUSTAFA TAHMAZ’IN ACI GÜNÜ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi  zabıta daire başkanı Mustafa Tahmaz’ın babası Hafız Harun Tahmaz vefat etti.

mustafatahmazcenaze1

İstanbul dan sonra cenazesi yarın Sakarya İli Kocali Kiralı köyünde öğle vakti kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecek.

İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz’ın babası Hafız Harun Tahmaz (Harun Hoca) yaklaşık bir hafta önce Adapazarı civarında geçirdiği trafik kazası sonrasında hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda tedavi gören merhum Harun Hoca dün gece geç saatlerde hayata gözlerini yumdu.

Kocaeli Darıca’dan İstanbul’a getirilen cenazesi ikamet ettiği Üsküdar Emniyet Mahallesindeki camiide bugün ikindi vakti kılınacak cenaze namazı sonrası cenaze yarın Pazartesi günü Sakarya (Kocali) Kirazlı köyüne götürülecek burada öğle vakti kılınacak cenaze namazı sonrası aynı yerdeki aile kabiristanlığa defnedilecek.

Merhum Hafız Harun Tahmaz’ın cenazesi öncelikle uzun süre ikamet ettiği İstanbul Üsküdar Emniyet mahalesi camiine getirildi. Aile ve yakınları taziyeleri kabul etti.

Daha sonra kılınan cenaneze namazı sonrası komşuları ile vedalaşarak helallik alındı. Cenazeye Üsküdar Belediye başkanı Mustafa Kara,Bayrampaşa Belediye başkanı Atila Aydıner, Eski milletveli Başbakan Danışmanı Hüseyin Besli, İBB Hukuk Müşaviri Yaşar Parlak, M.Remzi Kuru, Birol Kardaş, Veysel Ekmen, Coşkun Çalık ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri ve çok sayıda seveni, komşuları, hemşehri ve aile yakınları katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.