SON DAKİKA!

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ DOĞRU YOLDA İLERLİYORUZ

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Altınordu maçında takımı bireysel hatalardan dolayı yenilen goller dışında iyi bulduğunu söyledi.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Ligin ilk maçı olmasına ve yaklaşık 50 derece sıcakta oynamamıza rağmen çok gol kaçırdık. 4-5 tane yüzde yüz pozisyonumuz var. Yediğimiz iki golü de kendi kendimize yedik. 3 puanı kaçırdık. Geçen seneki şanssızlıklar devam ediyor. İnşallah hayırlı olacak. Takımı belirli defans hataları hariç iyi buldum. Giresunspor iyi yolda. Her takım bu tip sıkıntılar yaşıyor. İlk haftalar her zaman zordur ama biz kendi kendimize goller yedik, bize Altınordu gol atmadı. Ve maç 2-2 berabere bitti” diye konuştu.

İzmir dönüşü Ankara’ya geçen Mustafa Temel Bozbağ, “Giresunspor bayrağını en üst noktaya taşımak için çalışmalarımız devam edecek. Ankara’da Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli ile bugün ya da yarın bir görüşme yapacağım. Forvet transferi de bu hafta bitecek” dedi.

Yeşil beyazlı taraftarların İzmir’de kendisi için açtığı pankart karşısında duygulandığını ifade eden Mustafa Temel Bozbağ, “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onları çok seviyorum. Ben ve yönetim kurulu üyelerim bu şehrin insanları için mücadele ediyoruz. Giresunspor bu şehrin ümidi, neşesi, her şeyi. Taraftarlarımıza layık olabilmek için gece gündüz demeden Giresunspor için çalışmaya aralıksız deva edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.