SON DAKİKA!

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ HAKEME ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında bariz bir gollerini vermeyen hakem Kutluhan Bilgiç’in kafasını yastığa koyduğunda rahat uyuyup uyuyamadığını çok merak ettiğini söyledi.

PTT 1. Lig ekibi Giresunspor’da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hakemi Kutluhan Bilgiç’e duyulan öfke artarak devam ediyor.

Verdiği ve vermediği tartışmaları kararlarla maçın önüne geçen Kutluhan Bilgiç’e Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ve yeşil beyazlı taraftarlardan sonra en büyük tepki Çotanakların Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ’dan geldi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tam anlamıyla bir hakem faciası yaşadıklarını ifade eden Mustafa Temel Bozbağ, “Kutluhan Bilgiç acaba rahat uyuyabilecek mi, çok merak ediyorum” dedi.

Giresunspor’un bu sezon hakem hatalarından dolayı çok fazla canının yandığını ifade eden Mustafa Temel Bozbağ, “Bu türlü hatalar hep bizi mi buluyor anlamıyorum. Net bir golümüz verilmedi. Böylesi kritik bir maçta yapılacak hata mı bu? Acaba maçın hakemi rahat uyabilecek mi çok merak ediyorum. Hakem hatalarından çok canımız yanıyor. Zaten çok fazla söze gerek yok, her şey ortada. Yetkili mercilere gerekli şikayetlerimizi yapacağız” şeklinde konuştu.
Share this:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.