SON DAKİKA!

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ’A EN BÜYÜK DESTEK ÇAĞIRICI’DAN

İstanbul’un en fazla nüfusa sahip ilçesi Bağcılar’da 3. dönem belediye başkanı seçilen Giresun-Bulancaklı hemşerimiz Lokman Çağırıcı bugün Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve Başkan Yardımcısı Hasan Ali Tütüncü’yü ağırladı.

giresunspormustafalokman

Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ’ın sosyal paylaşım sitesinden yaptığı değerlendirmeye göre, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile 6 saat boyunca Giresunspor için yapılacakları birlikte değerlendirme fırsatı bulduklarını açıkladı.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın Giresunspor’a olan sevgisinin sadece görüntü olmadığına değinen Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ ” Lokman başkanımız bu sezon en büyük destekçilerimizden biriydi. Bugün gelecek planlaması için kendisinin misafiri olduk. 6 saat boyunca Giresunspor ve yapılacaklar konusunda beni ve başkan yardımcım Hasan Ali Tütüncü’ye bilgiler verdi. Bizde kendisine Giresunspor’un şuanki durumunu anlattık çok olumlu bir toplantı oldu. Sayın başkanımız Lokman Çağırıcı’ya böyle bir ağırlamadan dolayı camiam adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.