Uncategorized

Nadir Yapsakaloglu na Geçmis Olsun Trafigi

 

Cuma günü Ankara Demetevler Onkoloji Hastanesi nde bagirsak rahatsizligi teshisiyle basarili bir ameliyat geçiren ve saglik durumunun iyi oldugu bildirilen Antalya Giresunlular Dernegi Baskanligi görevini sürdüren Antalya Gençlik ve Spor Il Müdürü Nadir Yapsakaloglu na geçmis olsun dileklerinde için çok yogun ziyaretçi trafigi oldugu bildirildi.
 
Basta Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Devlet eski Bakani Dr.Burhan Kara, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Uluslararasi Spor Organizasyonlarindan sorumlu Baskoordinatör ve Basbakanlik Basdanismani Mehmet Atalay olmak üzere  birçok üst düzey bürokrat ve Giresunlularin ve yurdun degisik yörelerinden gelenlerin geçmis olsun ziyaretinde bulundugu Antalya Gençlik ve Spor Il Müdürü Nadir Yapsakaloglu na çok yogun olarak telefonla geçmis olsun dileklerinde bulunanlarin sayisinin da oldukça fazla oldugu ögrenildi.
 
Hastanede Genel Cerrahi-2 servisinde özel odada müsahade altinda bulunan Nadir Yapsakaloglu na, Antalya Valisi Dr.Ahmet Altiparmak telefon ile arayarak geçmis olsun dileklerinde bulundu.
 

Yapsakaloglu Ailesine Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak bizde geçmis olsun dileklerimizi sunariz.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.