Uncategorized

Ne Zaman Deger Kiymet Bilecegiz

Çamoluk Belediye Baskani Özcan Çinici, Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç tarafindan Çamoluk Belediyesine hediye edilen sifir km Ford Minibüs ü satarak makam araci olarak kullanilmak üzere baska bir araç aldi. CHP, Çamoluk Ilçe Baskani Mustafa Tatar basta olmak üzere Çamoluk halkindan Çinici ye tepki yagiyor.


CHP ÇAMOLUK ILÇE BASKANI MUSTAFA TATAR SORUYOR; ÇAMOLUK BELEDIYE BASKANI ÖZCAN ÇINICI HEDIYE ARACI NIYE SATTI…?


Çamoluk Bal festivalinde yaptigi kisa konusma ile dikkatleri üzerine çeken Çamoluk Belediye Baskani Özcan Çinici, Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç in hediye ettigi minibüsü satarak tartismalara neden oldu.


Çamoluk CHP Ilçe Teskilati, hediye minibüsün satilmasina tepki gösterdi.


CHP Çamoluk Ilçe Baskani Mustafa Tatar, Sebinmedya haber müdürü Sadi Toygar a, konu ile ilgili olarak yaptigi açiklamada sunlari söyledi; “Çamoluk Bal festivalinin 18.sinde Çamoluk a gelerek bir adet minibüs hediye etmeyi taahhüt eden Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç, 19. Çamoluk Bal festivalinde, sifir km. Ford Minibüs alarak bu taahhüdünü yerine getirdi. Fakat Çamoluk Belediye Baskani Özcan Çinici, hiç kimseye danismadan bu araci satarak makam araci olarak kullanilmak üzere lüks bir araç aldi,” dedi.


Çamoluk Belediye Baskani Özcan Çinici nin hiç kimseye danismadan minibüsü satarak lüks araç almasina CHP Çamoluk Ilçe teskilatindan ve halktdan tepki yagiyor. Çamoluk halki “Minibüs ün halkin hizmetinde ya da Alucra ya Diyaliz hastalarini tasimak için kullanilabilecek nitelikte oldugunu fakat Belediye Baskaninin kendi rahati için sattigini” dile getiriyor.


Mustafa Tatar; araç teslimden bir hafta sonra satilmasi yanlis bir uygulamadir,en azindan bizlere siyasi parti olarak danisabilirdi,bizler Sariyer belediye Baskani Sükrü Genç e iletirdik, baska bir araç degisikligi isterdik. Satilan araçta Sariyer Belediyesinin logosu vardi. Yeni alinan araçta bu logo olmayacak,hediye araç satilir mi..?,dedi.


Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç i Çamoluk ta agirlayan Çamoluk CHP Ilçe Teskilati, Belediye Baskani Çinici in bu olayla ilgili kamuoyuna açiklama yapmasini istiyorlar.


Kaynak: SEBINMEDYA- Sadi Toydar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.