SON DAKİKA!

Necati Tığlı Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisar Ziyaretleri

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar’da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun’da yaptığı çalışmalar kapsamında 8 Ekim’de Alucra’da 9 Ekim’de Çamoluk’ta ve 10 Ekim’de Şebinkarahisar’da yaptığı çalışmalarla hem vatandaşın ve esnafın derdini dinledi hem de partililer ile bir araya geldi.

Alucra İlçe Başkanı Osman Seferoğlu ile birlikte Alucra’da CHP Alucra İlçe Başkanlığı’nda partiler ile bir araya gelen daha sonra beraberinde ki heyet ile birlikte esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için ilçe merkezinde çalışmalarına başlayan CHP’li Tığlı, daha sonra Fevzi Çakmak Köyünde Köy Muhtarı Nazım Darama ve vatandaşlar ile bir araya gelip köyün sorunlarını ve çözüm önerilerini görüştü.

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, “Çalışmalarının ikinci gününde önce Çamoluk İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Abdülkadir Tatar ile bir araya gelerek Çamoluk ile ilgili görüşmelerde bulundu. İlçe Başkanlığı’ndan büyük bir kalabalık ile ayrılan ve ilçe merkezinde esnafın, vatandaşın, gençlerin sesini dinleyen Tığlı, daha sonra Kayacık Köyüne giderek köy muhtarı Kadir Türkavcı ile köyün sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüşmelerde bulundu. Tığlı, aldığı notlarla dikkat çekti.

Atatürk’ün Şebinkarahisar’a Gelişinin 97. Yılı Kutlu Olsun

Şebinkarahisar’da CHP Şebinkarahisar İlçe Başkanı Tamer Gürsoy ile ilçe başkanlığında bir araya gelen Tığlı, daha sonra Gürsoy ile birlikte Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’yı ziyaret etti. Hemşerileriyle de hasret giderdi. Mustafa Kemal Atatürk’ün Şebinkarahisar’a gelişinin 97’nci yıldönümü nedeniyle düzenlenen törenlere de CHP Şebinkarahisar İlçe Başkanı Tamer Gürsoy ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte katılan Necati Tığlı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor anıları önünde saygıyla eğiliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.