SON DAKİKA!

NECATİ TIĞLI GİRESUN’DA KADIN ÜYELERLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Giresun Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği komisyonu üyesi Necati Tığlı, partisinin Giresun örgütünün kadın üyeleri ile yemekte bir araya geldi.

Birlik ve dayanışma başlığı altında bir araya gelen partili kadınlar Giresun Milletvekili Necati Tığlı’ya taleplerini iletti.

Gayet samimi bir havada gerçekleşen toplantıda, partisinin politikaları ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Milletvekili Necati Tığlı, kadınların siyasetin ve hayatın her alanında daha fazla etkin olması gerektiğini vurgulayarak, “ Emektar kadınlarımızla bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulunduk. Her bir kadınımız, bir fikir, bir sembol, bir umut. Gelecek onlarla aydınlanacak. Onlar bizim yanımızda biz de onların yanında olduğumuz süre içinde başarı kaçınılmaz olacaktır. Kadınlarımızın fikirleri bizler için çok önemli…Hayatın içinde pek çok zorlukla mücadele eden kadınlarımızın haklarının savunucusu olmaya devam edeceğiz.Bu verimli toplantı için her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.”diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.