BULANCAKManşetSİYASETSON DAKİKA

Necmi Sıbıç’a Ziyaretler Devam Ediyor

Yerel seçimleri sonrası Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç’a, hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Genç, yaşlı her kesimden vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, siyasiler, iş dünyası temsilcileri ile resmi ve özel kurum yöneticileri, Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç’ı tebrik etmek ve başarılar dilemek için ziyaretlerini aralıksız sürdürüyorlar.

Bayram tatili ve hafta sonu sürecinde de makamında ziyaretleri kabul eden Necmi Sıbıç, ziyarete gelen misafirleriyle samimi ve içten bir şekilde ilgilenerek, şehrin ortak hedefleri doğrultusunda, ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden Bulancak için çalışacaklarını ve gerek halkın gerekse ilçenin tüm kurum ve kuruluşlarının desteğiyle hep birlikte yürümeye devam edeceklerini ifade ediyor.

Yaşanan bu yoğun ziyaretçi trafiğinin Bulancak’ta özlenen ve beklenen bir değişimin göstergesi olduğunu belirten Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, “Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla ve şehrimizin tüm unsurlarıyla birlikte hareket edeceğiz. Tüm resmi ve özel kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, dernek, sendika, odalarımızla ve halkımızla iş birliği halinde Bulancak için hizmet üreteceğiz. Bu ziyaretler gösteriyor ki; en başından beri ifade ettiğimiz birlik ve beraberlik söylemimiz şimdiden hayat buldu. İlçemiz adına kazanılabilecek en büyük değer budur. Ziyaretimize gelen herkese sonsuz teşekkür ediyor, hiç birini mahçup etmemek için büyük bir gayret içerisinde çalışacağıma bir kez daha söz veriyorum” diye konuştu.

Gün içerisinde; Ordu Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Bulancak İlçe Kaymakamı Ünal Koç, Bulancak İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Emre Us, Bulancak İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tozlu, Bulancak İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ersin Erkut, Bulancak İlçe Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Oğuz Yalçın, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları ve Belediye çalışanları ziyaretlerde bulundular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.