SON DAKİKA!

New York Giresunlulari Saldirilari Kinadi

Alinan karara göre Türk milletinin birlik ve bütünlügüne yapilan hain saldiri siddetle nefretle kinanirken sorumlularin yüce Türk Milletine hesap vermesi gerektigine vurgu yapilmistir. Sehitlerimiz için dualar okunup rahmetle anilmistir. Sehitlerimizin ailelerine bassagligi dileklerimizi iletmek isteriz.


Daha sonra kisa bir konusma yapan baskan Savas Sahin, Birlik ve Bütünlügümüz için böyle kallesçe saldirilara karsi dogulusu batilisiyla, güneylisi kuzeylisiyle 72 milyonun kardesçe kenetlenmesi gerektigini belirterek, hainlerin hiç bir zaman ulusumuzun asil durusu karsisinda amaçlarina ulasamayacaklarini belirti.


Vatanin birlik ve bütünlügüne ihanette bulunanlarin cezasinin hem inancimizda hem de kültürümüzde belli oldugunu söyleyen Sahin, kalleslerin bu cezanin baskisi altinda birakilmasi gerektigini söyledi.


 


Kardesi kardese öldürtmeye çalisanlara 72 milyon kenetlenerek cevap vermek gerektigini belirten Savas Sahin, yüreklerimiz yandi, bir sivil toplum kurulusu olarak bu hain saldiriya karsi duyarsiz kalmamiz mümkün degil dedi. New York Giresunlular Dernegi idari kuruluna tam kadro,  hain terör örgütü ile ve onlarin uzantilari ile gece gündüz mücadele eden kahraman Türk silahli kuvvetlerine güven ve desteklerini bildirdiler. 

Haber: Esref Bodur

            New York

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.