SON DAKİKA!

NURETTİN CANİKLİ VE SABRİ ÖZTÜRK AK PARTİ LİSTESİNDE

AK Parti’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi yapıldı. Yapılan kongrede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeniden AK Parti Genel Başkanlığı görevine seçildi.

50 kişilik Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Başbakan Yardımcısı Giresun Milletvekili Nurettin Canikli de yerini aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar yanından hiç ayırmadığı Nurettin Canikli ile yeni ‘A’ takımında da ‘Yola Devam’ dedi. Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturduğu listede disiplin kurulunda yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 998 gün önce aynı salonda ayrıldığı partisine yine aynı salonda düzenlenen olağanüstü büyük kongre ile geri döndü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Rabbim ömür ve imkan verdikçe milletimize hizmet yolunda çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Olağanüstü Büyük Kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kürsüsünde bu sefer Cumhurbaşkanlığı Forsu değil, AK Parti logosu vardı. AK Parti’nin 16 yıllık icraatlarını özetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu uzun, meşakkatli, sabır gerektiren yolculukta elbette yorulanlar, elbette yolunu kaybedenler oldu, elbette çeşitli sebeplerle geride kalanlar oldu ama AK Parti olarak bizim ne menzilimiz değişti, ne kararlılığımız değişti, ne de milletimizle aramızdaki rabıta zayıfladı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.