Uncategorized

O Gün Yaklastikça Heyecan Tirmaniyor

Ihsan Incekara NRW Almanya dan Bildiriyor… 

 

Avrupa da Giresun ilinin yüz aki sivil toplum örgütlerinin lideri durumundaki Yurtdisinda Giresun Dernegi düzenledigi dayanisma gecesi için yogun bir faaliyet yürütüyor.

 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in sunumu ile gerçeklesecek geceye Ömercan, Serkan Özer, Güler Öztürk, Ulvi Günay, Özgür Bayraktar ve Assolist olarak ise Ismail Türüt katilacak.

 

Ismail Türüt ün Giresunlular ile baris gecem adini verdigi Giresunlular dayanisma gecesi Almanya-Holllanda sinirindaki Stadt Halle de binlerce hemserimizin katilimi ile gerçeklescek.

 

Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu ” Dernegimiz Avrupa hep ilkleri basardi her yaptigimiz organizasyon bizi biraz daha yüceltti bu gece bunlardan biri olmaya adaydir, bizler Giresun ilinden uzak ollsakta sorunlarina hiçbir zaman seyirci olmadik, bu geceden elde edecegimiz gelir ile Giresun Engelliler Rehabilitasyon Merkezimizin çevre düzenlemesi ve tefrisatini gerçeklestirecegiz. Bu amaç dogrultusunda gecemizde sahneye çikacak sanatçimizdan sunucumuza herkes bir fedakarlik yapti bizlerde Yurtdisinda Giresun Derneginin eski ve yeni yöneticileri hatta yönetci adaylari hepimiz can siperhane bu organizasyon için çalisiyoruz. Allah bizi utandirmasin.” Seklinde konustu.

 

Öte yandan gecenin reklamlarida Ulusan kanallarimizdan Kanal D Europa ve Star Tv Europa da günün çesitli saaterinde önemli programlarda dönmeye basladi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.