Uncategorized

Ömer Adigüzel Basin Toplantisi Yapti

Giresun Sanayiciler ve Is Adamlari Dernegi Baskani Ömer Adigüzel, Bulancak duraginda yaptigi basin toplantisinda Belediye Baskani Kerim Aksunun çagrisina destek verdi.


Ömer Adigüzel basin mensuplarina sunlari söyledi. “ Ben Giresun Sanayiciler ve Is adamlari Dernegi Baskani olarak Bu yolun bazi olumsuzluklarina ragmen yapilarak hizmete açilmasinda emegi geçenlere tesekkür ediyorum. Ancak Giresun Sehir geçisi transit geçis olarak düzenlendi. Sehrin iki yerde köprülü kavsak yapildi. Merkezde de gördügümüz bu Bulancak duragi olarak tabir ettigimiz kisimda trafigi kisa süreli durdurarak hemzemin geçis seklinde bir kavsak yapildi.


Kavsagin iki yerdeki baglantisin da büyük sikinti var. Gerek teknik olarak ve gerek uygulama olarak burasi sakincali bir kavsak oldu. Karayollari standartlarina uymayan bir kavsak durumunda oldu. Onun için Belediye baskanimizin çagrisina Sanayiciler ve Is Adamlari Dernegi olarak destek veriyoruz. Bu girisin düzenlenmesi için karsi tarafta gördügünüz binalar yolun içindedir. Bu binalar mutlaka yolun içinden kaldirilmalidir ve bu geçislerin Karayollari standartlarina uydurulmasi gerekmektedir. Ama bu konu’nun boyutlari                                                                                                               


Giresun Belediyesi bütçesini asmaktadir. Bu kavsagin yapilmasi için Sayin Basbakandan, Karayollari Genel Müdürlügünden Giresun halki olarak hep birlikte bu girisin çagdas standartlara ulastirilmasi için talepte bulunmamiz gerekiyor. Ben bu talebi yapiyorum ve bu konuda basta iktidar milletvekillerimizden, diger milletvekillerinden ilgi ve destek bekliyoruz.


Çünkü bu borunu ancak el ele verirsek asabiliriz. Onun için bütün yetkilileri ve Giresun halkina bu konuya destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.