Uncategorized

Ömer Ülkü Giresunspor a Baskan Oldu


 

Ancak Ömer Ülkü nün kürsüye gelmesi ile hiçte gerçegin öyle olmadigi ortaya çikti, Ömer Ülkü Giresunspor un mevcut kadro ile yoluna devam edecegini ve yeni transfer yapmayacagini söyledi.

 


 

1.100 delegeden 206 sinin katildigi kongreye eski yönetimden hiçbir yönetici katilmazken gelen delege ve gazetecilerin saskinlikla dinledigi baskan adayi Ömer Ülkü ” 3. lige bile düssek 2.5 yil kesinlikle kongre yapmiyacagiz bunu bilinmesini istiyorum, Giresunspor un borcu 8 milyon lira civarinda oldugunu biliyoruz, biz buraya borç ödemeye geldik elimizi tasin altina koyduk, Giresunspor u kendi sirketimiz gibi yönetmeye adayiz. ” dedi.

 

Salonda buz gibi bir hava estiren konusmadan sonra listesi açiklanan Ömer Ülkü ile göreve su isimler geldi;

 

Osman Karahan, Mustafa Karadere, Ali Kara,  Hüseyin Günaydin, Sükrü Akkaya, Hüseyin Adanur, Cengiz Cindemir, Fatih Sandal, Muzaffer Ejder, Mehmet Karaahmetoglu, Ismail Türkoglu, Coskun Çalik, Zeki Türkmen, Sükrü Kocuk, Alpaslan Yilmaz, Kenan Tatli, Hüseyin Altuntas, Bekir Alim, Abdullah Karalkuz, Sevki Salman, Sebahattin Günes, Özcan Dogramaci ve Battal Gazi Özdemir.

 


 

Hafta içi bir çok gazetede Yusuf Simsek ile çektirdigi resimler ile baslayan serüven ise daha kongre günü bitmis oldu.

 

öte yandan yeni yönetim kurulundan Muzaffer Ejder Kayseri Erciyes maçina yeni yönetim kurulundan görevli olarak Kayseri ye gönderildi.

 

Haber Resimleri: Giresunekspres-Giresunsonhaber

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.