SON DAKİKA!
hekimtoplantipasta

ÖNER HEKİM BAYİLERİNİ TOPLADI

Giresun ilinin yetiştirdiği hayırsever iş adamı Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim Kardeşi Nafiz Hekim ile kurduğu Hekim Yapı A. Ş. bayilerini topladı.

hekimbayiyopluhalde

2001 yılında Öner HEKİM ve Nafiz HEKİM kardeşler tarafından Türkiye’nin ilk ve halen tek Fibercement levha üretim tesisi olarak kurulan Hekim Yapı A.Ş., her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantılarının yedincisini bu yıl Antalya Mardan Place Hotel’de düzenledi.

Toplantıya Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim, eşi Perihan Hekim ve kızları Aydan ve Özge Hekim’in yanı sıra; Hekim Yapı yönetici ve çalışanları ile Türkiye’nin çeşitli ilerinden 80 dolayında bayi katıldı.

bayitoplantisihekimkonusmasi

HEKİM:2012 DAHA ÇOK HİZMET YILI OLACAK

Toplantıda bir konuşma yapan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim, çalışanlarına ve bayilere ülkemize ve insanımıza daha çok hizmeti hedef olarak gösterdi. Hekim, “siz çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bir bütünüz. Hep birlikte ülkemize ve insanımıza hizmet ediyoruz. Kalkınma ve gelişmeye üretimimizle katkı sunuyor, yatırım ve istihdam sağlıyoruz. Sizleri bu ideal ve duyguları taşıyan Hekim Yapı’nın bünyesinde görmekten mutluyuz. 2012 yılı hedefimiz; daha çok büyüme ve ülkemize daha çok hizmet etme yılı olacaktır. Yeni üretim projelerimizle sektörün lideri olduğumuzu kanıtlamayı sürdüreceğiz ” dedi.
Firmanın 2011 yılı performansının değerlendirildiği toplantıda ayrıca; Hekimpanel, Hekimpor ve Hekimplast üretim tesisleri ve Fibercement uygulamaları hakkında bayilere sunumlar yapıldı.
3 gün süren toplantı sonunda düzenlenen gala yemeğinde, 2011 yılında ciro sıralamasında ilk üç dereceyi paylaşan bayilere ve geçtiğimiz yıl içinde gerçekleşen Fibercement cephe kaplama uygulaması yarışmasında yeralan 16 proje içinde ilk üç dereceye giren proje sahiplerine çeşitli ödüller verildi. Toplantı Karadeniz türkülerinin ağırlıklı olarak söylendiği müzik ziyafetinin ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.