Uncategorized

Öner Hekim Iftarina yogun ilgi

 

 

 

 

 

Giresun Belediyesi tarafindan liman sahasinda kurulan iftar çadirinda ilk iftar, Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim tarafindan verildi. Yogun ilgi gösterilen iftar yemegine bine yakin kisi katilarak oruç açti.
Baskan Kerim Aksu, burada gazetecilere yaptigi açiklamada, ramazan çadirinda önceki yillardan farkli olarak bu yil çesitli sosyal ve kültürel etkinlikler yapacaklarini söyledi. Aksu, “Çadirimizda halkimiza verdigimiz iftar yemegine bu aksam hayirsever isadamimiz Öner Hekim sponsor oluyor. Kendisine tesekkür ediyorum” dedi.
Iftar yemegine CHP Giresun Milletvekili Esref Karaibrahim, Belediye Baskani Kerim Aksu, Baskan Yardimcisi Ömer Cinel, çok sayida kamu kurum ve kurulusunun müdürleri, bazi il genel ve belediye meclisi üyeleri, Hekim Holding Kalite ve Sistem Müdürü Zeynep Kayacan ve Hekim Süt A.S yöneticilerinden Mehmet Kiran ve Veysel Günes de katildi.  
Isadami-Sanayici Öner Hekim, bundan sonra babasi Cemal Hekim ve oglu Ömer Hekim hayratina iki iftar yemegi daha verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.