SON DAKİKA!

ÖNER HEKİM “TEMADER” YILIN İŞ ADAMI OLDU

Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sanayici-İşadamı Öner Hekim, Tüm Terör Mağduru ve Aileleri Güç Birliği Derneği (TEMADER) tarafından ‘Yılın İstihdam Sağlayan Başarılı İşadamı’ ödülüne layık görüldü.

onerhekimodulelinde

TEMADER’in geleneksel hale getirilen kuruluş yıldönümü ve başarı hizmet ödülleri gecesi, Ankara Dedeman Otel’de yapıldı.
‘Geleneksel Kuruluş Yıldönümü Gecesi ve 2011 Yılı Başarı Hizmet Ödülleri’ adını taşıyan geceye; siyasetçiler, belediye başkanları, bürokratlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın-sanat ve spor camiasından temsilciler, sanayici ve işadamları ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Gecede, TEMADER Genel Başkanı Hacı Kayaer ve Genel Koordinatörü İbrahim Badur birer konuşma yaptı. Kayaer ve Badur, yaptıkları konuşmalarda, terör mağdurlarının ve şehit ailelerinin sıkıntılarına değinerek, her türlü çalışmalarında kendilerine maddi ve manevi destek olan tüm katılımcılara teşekkür etti. Konuşmaların ardından, 2011 yılı başarı ve hizmet ödülleri sahiplerine takdim edildi.

ÖDÜL GEREKÇESİ: İSTİHDAM VE YARDIMSEVERLİK…

Yurtdışı programı nedeniyle törene katılamayan Öner Hekim’in ödülünü Hekim Holding’e bağlı Hekim Yapı A.Ş Ankara Bölge Müdürü Aynur Toprakçı aldı.
Dernek başkanı Hacı Kayaer, Hekim’e verilen ödülün gerekçesinde; şunları belirtti: “Derneğimizin onursal ve üyelerimiz arasında yapılan araştırmamız ve değerlendirme neticesinde şirketinizin ülkemizde istihdama dayalı yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan ve yardım sever kişiliğinizden dolayı ” 2011 Yılı Başarılı Yöneticisi” ödülü size layık görülmüştür”
Sanayici-İşadamı Öner Hekim, yaptığı hizmet hayır ve hasenatlardan ötürü, daha önceki yıllarda aralarında Cumhurbaşkanlığı Hizmet Takdir Ödülü, TBMM Üstün Hizmet Ödülü, Başbakanlık Yılın Ailesi Ödülü, Yılın Ahi Beyi olmak üzere çeşitli kişi ve kuruluşlardan 500’e yakın ödül ve plaket aldı.

1 Yorum

  1. Buse sana hiç ama hiç katılmıyorum sana göre oialilbr ama bana göre çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.