SON DAKİKA!

Öner Hekim de Durmak Yok Hayirlara Devam

ÖNER HEKIM’DEN BIR HIZMET DAHA


Hayirsever isadami Hekim, Piraziz Eren Ilkögretim Okulu’na ek bina yaptiriyor 
TBMM Üstün Hizmet Madalyasi sahibi hayirsever is adami Öner Hekim, egitime yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.  Hekim, Piraziz Eren Ilkögretim Okulu’na ek bina yapimini üstlendi. 
Halen temel dolgusu insaati süren bina kisa sürede tamamlanarak ikinci yariyil basinda egitime hazir hale getirilecek.
               

ÖMER HEKIM’IN ISMI VERILECEK 

Piraziz Kaymakami Ali Hamza Pehlivan, yapilan protokol çerçevesinde binaya Öner Hekim’in 2 yil önce hayatini kaybeden oglu Ömer Hekim’in adinin verilecegini söyledi. 
 
Pehlivan, insaat alaninda yaptigi açiklamada, sunlari söyledi: “ Ögrenci yogunlugu nedeniyle bu ek derslige ihtiyaç vardi. Sayin Öner Hekim’e bu talebimizi ilettik. Kendisi binanin yapimini bagis olarak üstlendi.
Iki katli olacak binamizin alt katinda sosyal amaçlar için kullanilacak bir salon olacak. Salon tiyatro, müzik gibi etkinliklerin yani sira spor amaçli da  kullanilacak. Ikinci katinda ise standartlara uygun büyüklükte, 4 derslik olacak. Ayrica bir laboratuar, kütüphane ve anasinifi da bu katta yer alacak. Subat ayinda resmi açilisini yapacagimiz binaya, Eren Ömer Hekim Ilkögretim Okulu ismini verecegiz.  Sayin Öner Hekim’e Piraziz halki adina sükranlarimi sunuyorum. Ogluna da rahmet diliyorum”  
 
Hekim Holding tarafindan prefabrike olarak 580 metrekare alan üzerine yapilacak binanin yaklasik 400 milyara mal olmasi bekleniyor. 

ÖMER HEKIM ADIYLA YASIYOR-Giresun’a egitim, saglik gibi alanlarda yaptigi hizmetlerle taninan Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim, Piraziz’e daha önce yine oglu Ömer Hekim’in adini tasiyan bir saglik ocagi,  bir ilkögretim okulu, derslik ve toplanti salonu yaptirmisti. 

Öner Hekim’în yaptigi hizmetlerden bazilari ise söyle:

-Piraziz Ömer Hekim Saglik Ocagi
-Piraziz Ömer Hekim Ilkögretim Okulu
-Bozat Süriye-Cemal Hekim Saglik Ocagi
-Piraziz Seyhli Gülizar- Nasuh Hekim Saglik Ocagi
-Piraziz Seyhli YIBO yurdu onarimi
-Piraziz Seyhli YIBO ek derslik ve toplanti salonu
-Kale Devlet Hastanesi Dinlenme Ünitesi
  
-Istanbul-Pendik’te Güzelyali Ömer Hekim Cami 

Bugüne kadar yaptigi bu ve benzeri hizmetleri, hayir ve hasenatlari nedeniyle takdir elden ve sayisiz ödül, plaket ve belge alan Öner Hekim, ayrica; Cumhurbaskanligi Hizmet Takdir Belgesi ve TBMM Üstün Hizmet Madalyasi ile onurlandirildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.