Uncategorized

Öner Hekimden Ikinci iftar

                     Hekim’in halka iftarlari sürüyor
Giresun Belediyesi’nin liman sahasinda kurdugu iftar çadirinda kisi ve kuruluslarin katkilariyla gerçeklestirilen iftar yemekleri sürüyor Son olarak Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim, babasi merhum Cemal Hekim hayratina çadirda ikinci iftarini verdi. Yaklasik 1400 kisinin katildigi iftarda, Hekim Süt Isletme Müdürü Mehmet Kiran, fabrika yöneticilerinden Veysel Günes ve Basin Danismani Gazeteci Ufuk Kekül de hazir bulundu.
Kekül, hayirsever isadami Öner Hekim’in ramazan süresince Görele ve Dereli ilçe belediyelerinin kurduklari çadirlarda da halka iftar yemekleri verecegini söyledi.
Ufuk Kekül, sunlari söyledi: “Bu aksam burada Sayin Öner Hekim’in konugu olarak bulunuyoruz. Hekim, Giresun degince, hayir ve hasenat deyince akla gelen bir isim. Piraziz, Bulancak ve Giresun’da özellikle egitim ve saglilikla ilgili hayirlari ve hizmetleri var. Kendisi bu yüzden takdir topluyor.
Ramazan çadirlarinda O’nun halka verdigi iftarlarin da anlami büyük. Bu çadirlar Ramazanin özünde var olan toplumsal dayanismanin güçlenmesine yol açiyor. Aile sofrasi gibi. Sayin Öner Hekim basta olmak üzere katkida bulunanlara tesekkür ediyoruz.
Belediye Baskani Kerim Aksu’yu da geçen yillardan farkli olarak bu ortami yemek yenilen yerler olmaktan çikardigi ve sosyal etkinlikler düzenleyerek kent kültürüne katkida bulunduklari için kutluyorum”
Öner Hekim, ilçelerdeki iftarlardan sonra Giresun Belediyesi’ne ait çadirda Kadir Gecesi oglu Ömer Hekim’in hayratina bir iftar yemegi daha düzenleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.