GÜNCELManşetSON DAKİKASPOR

Osman Çırak; Giresunspor’da Herkes Önce Hesabını Verecek!

Giresunpor önceki başkanlarından İş insanı Osman Çırak 2 yıl üst üste bir alt lige düşen Giresunspor’da şimdi artık hesap verme zamanı dedi.

Giresunspor’un düştüğü durum için çok üzgün olduğunu dile getiren Osman Çırak ” Öncelikle Çotanaklara gönül vermiş bütün taraftarımızın ve Giresunluların bütün Müslümanların Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Giresunspor’a geçmiş dönemde başkanlık yapan ve halen bir kısmı mahkemelerde olan dönemlerin ve halen yönetimde olan herkes öncelikli olarak hesaplarını vermesi gerekiyor. Bu şehre gönül vermiş Çotanak armanın peşinde olanlar öncelikle takımına sahip çıkmak isteyenlere sesleniyorum. Yaklaşık 3 dönemdir alınan bağışlar takımdan yapılan satışlar, ne geldi neler gitti resmi olarak şeffaf bir şekilde kongre tarihine kadar ortaya çıkarılmalıdır. Bu kulübün sahipsiz olmadığını bütün hemşerilerimiz bilsin, biz şartlar ne olursa olsun bu kulübe sahip çıkarız ancak bütün hesapların şeffaf bir şekilde ortaya dökülmesi lazım, her kongre döneminde şu kadar borç var deniyor sonra başka bir hesap çıkıyor. Bunlar göz önüne alındığında çok zor bir dönemde olan Giresunspor için bilgimiz tecrübemiz  dahilinde yapılacak en iyi şartları yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Giresunpor’u kongreye götürecek yönetime sesleniyorum. Sizde kendi döneminiz için ayrıntılı bir hesap hazırlayın ve kongrede bunu belgeleri ile kulübümüz üyelerinin dikkatine sunun aksi halde 2 sezon üst üste küme düşmüş kulübümüzün vebalinden sizde kutulamayacaksanız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.