SON DAKİKA!

Osman Çirak tan Jet Yanit


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in ilgili internet gazetesinde yayinlanan röpörtajina çok sasirdigini söyleyen Giresunspor kulübü baskani Osman Çirak sorularimiza su yanitlari verdi?

 

Baskanim aksam saatlerinde bir röportaj okuduk bilmem sizin haberiniz var mi?

 

Yok sayeniz de oldu, ama röportaji çok merak etmiyorum, açikcasi ama bende size okudugunuz röportaja karsilik cevap vermek isterim,

 

Sayin Olgun Aydin Peker benim aday oldugum kongrede Ömer Ülkü yü tehdit edip Amerikaya kaçirmisti, bunu ilin idarecileri dahil herkes biliyor, simdi ne degisti de Ömer Ülkü benim yanimda dik durdu bende onun yaninda dururum açiklmasi var bu çok sasirtici.

 

Yine Ömer Ülkü ile bugün bir görüse yaptim kendisi bana Pedriel transferinden kulübe kaç para geldigini sordu, bende ona bizim yönetimimiz döneminde satilmadi bizde herhangi bir kayit yok dedim oda çok sasirdim olurmu Pedriel Giresunspor un mali sizde nasil kayit olmaz diye sordu, ayrica bana söyledigi bir baska konuda su; Geçen sezon Türkiye kupasinda tur atladik 300.000 (Üçyüzbin) dolar para kulübe gelmesi gerekiyordu sorduk bu paradan bize yani yönetime hiçbir bilgi verilmedi geçen sene bu kulüp seffaf yönetilmedi diye kendisi bana söyledi simdi sayin eski baskanin Ömer Ülkü benim yanimda dik durdu açiklmasi gerçekten beni çok sasirtti.

 

Yine sayin baskan demis ki Eskina da yemek yedim dogru ama nedense yemekteki arkadaslarin çogu Karsiyaka maçinda takim 1-0 önde iken yönetim istifa diye bagiran gruptu.

 

Bu arada ben geçen dönem ile ilgili sayin Olgun Aydin Peker den kaç kere yardim istedim ancak kendisi bana herhangi bir yardim yapamayacagini söyledi.

 

Ben sayin Olgun Aydin Peker hafizasini yoklarsa bir çok konuda kendisinden Giresunspor baskani olarak yardim istedigimi hatirlar.

 

Ben kamuoyundan sunu istirham ediyorum bizler bu kurumda gelip geçiciyiz herkes Osman Çirak in nasil karakterde oldugunu bilir, bu röportaj sunu göstermistir. Sayin Ömer Ülkü ile ilgili bugün bu açiklamalari yapan sayin eski baskanin Ömer Ülkü den ne taviz aldigini kamu oyunun takdirine birakiyorum.

 

Size de beni bilgilendirdiginiz için tesekkür ediyorum, bu söylediklerimin tamamini yazmanizi istirham ediyorum….

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.