SON DAKİKA!

OZAN ARİF MEVLİT PROGRAMI İLE ANILACAK

Giresun’un Osman ağa’dan sonra yetiştirdiği ve bütün ulus tarafından kabul edilen çağın Dede Korkut’u bir süre önce hakkın rahmetine kavuşan Arif Şirin (Ozan Arif) için İstanbul Beyoğlu’nda Mevlit programı düzenlenecek.

İstanbul Beyoğlu ilçesi Okmeydanı Mevkinde kurulu en büyük sivil toplum örgütlerimizden biri olan Alucra Vakfı ve Ozan Arif’in doğum yeri olan eski adı Hapu şu anki ismi Yükselen Köyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rahmetli Ozan Arif’in yakını Hasan Ekiz’in ortaklaşa düzenleyeceği Mevlit programı Okmeydanı Dörtyol Mevki Fatih Sultan Konak Cami’nde 24 Şubat Pazar günü İkinti ve Akşam namazı arasında yapılacak.

Bölgede ikamet eden Alucra ve Giresunlu hemşehrilerimizin ilgi göstermesi beklenen Mevlit programı Ozan Arif’in ebediyete irtihal inin yedinci günü olması nedeniyle çok önemli olduğu belirtildi.

Ozanımızın doğum yeri olan Alucra Yükselen Köyü Dernek Başkanı Hasan Ekiz ” Rahmetli ağabeyim hayat boyunca dayanağım büyük vefa örneği Ozanım için bu ilk büyük organizasyonumuz olacak. Allah ömür verdiği müddetçe daha büyük daha etraflı programlar yapmayı hedefliyoruz. Bütün Ülkücüleri hangi yanda olursa olsun insanlığı saygı ve barışa kul hakkına vatana ve millete barış ve adalete inanan bütün vatandaşları rahmetli halk ozanını yad etmeye davet ediyorum.” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.