Uncategorized

Ozan Arif in Eserini Çaldi Ama Yakalandi

 

 

 

Güldeste 2010 sairler antoljisinde Alucra li sairlerimiz Derya Tosun Yimaz , Yavuz Kayacik ve Orhan Çinarin olduguinu hesaba katmayan Yasar Tosun Faka basti.

 

Sevgi Yolu Dergisi Giresun temsilcisi Derya Tosun Yilmaz Gül Deste 2010 sairler antolojisini incelerken Ozan Arif hocamizin” Aklima Düstü ” eserinin calinnarak Yasar Tosun  adi altinda yayinlandigi fark etti.Sevgi Yolu dergisi genel yayin yönetmeni Deniz Sahinoglunu arayip ben bu konuda duyarsiz kalamam emek hirzisini Sevgi Yolu dergisinin Ekim ayi sayisinda desifre edecegini söyledi ve  onay aldi.

Sevgi yolu Dergisi Ekim ayi sayisinda emek hirsizi Yasar Tosun u desifre eden sairimiz  Derya Tosun Yilmaz bizler kendi kültürel degerlemize sahiplendik sahiplenmeyede devam edecegiz hiç kimse kültürel degerlerimizi calamaz yayinlayamaz bizler bu ugurda birlik beraberlik içinde yol aliyoruz biz kültürel degerlerimize sahip çikiyoruz


Hemserilerimizin manevi destegini gönlümüzde hissediyoruz dedi


Kültürümüze hizmet verirken kültürümüze sahip çikanlar yine bizler olduk peki ya siz neredesiniz.


 


Haber: Yavuz Kayacik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.