SON DAKİKA!

Özlenen Tablo Olustu

Gazeteci-Yazar ve Emekli Egitimci Zeki AL öyle bir tesadüfe ev sahipligi yaptiki Giresun kamuoyunu uzun süre mesgul edecek.

 

Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sitki ADA, Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu Genel Baskani Hasan Turan Istanbul Güngören de faaliyetlerine devam eden Gazeteci-Yazar ve Emekli Egitimci Zeki AL tarafindan isletilen ILAYDA Desen firmasinda tesadüfen bir araya geldi.

 

Son günlerde kamuoyu tarafindan her adimlari haber olan bu ikilinin tesadüfende olsa bir araya gelerek birlikte resim vermeleri bazi çevrelerce endise yaratsada Giresun ismi üzerinde uzlasma hedefine olumlu yönde katki yapti.

 

Her iki genel baskanin kurmaylari ile gerçeklesen bu bulusma kamu oyu tarafindan gelecekte yaratacagi tusinaminin siddeti simdiden merak konusu oldu.

 


 

Konu ile ilgili görüslerine basvurdugumuz Gazeteci arkadasimiz Zeki AL tamamen spontane (Tesadüf) gelisen bu bulusma insalllah Giresun umuzun gelecegine bir katki saglar Giresun ismi üzerinde uzlasmamiz gerek bence bu arkadaslar için küskünler yakistirmalrinda bulunanlar utanmalidir. 

 

Sözlerine Söyle devam eden;  Zeki AL Gazeteci olarak, Giresun adina çalisan bu arkadaslarimizin yaptigi faaliyet ve etkinlikleri haber yapmaya çalisiyoruz ancak bazi art niyetliler Giresunlunun birlik ve beraberliginden rahatsiz olan çevreler bu kiymetli arkadaslarimizi bir arada görmek istemiyorlar dedi.

 

Böyle bir tesadüfe ev sahipligi yaptigim için oldukça mutlu oldum bizler meslek ilkelerimize bagli her gününü bir ögreti ile herkesi kucaklayan fikirlerle geçiren insanlariz Giresunlular bunu böyle anlasin seklinde konusarak sözlerini tamamladi.

 


 

Bu tesadüf bulusmada Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Akgün, Vatangiresun Gazetesi Imtiyaz Sahibi Nuri Yilmaz da hazir bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.