SON DAKİKA!

Piraziz Köftesi Marketlerde Yerini Alacak

Piraziz köftesinin marka tescilini elinde bulunduran Orhan BASOGLU yaklasik 4 ay önce Istanbul da açmis oldugu BABAM CAFE & PIRAZIZ KÖFTE salonunun beklentilerden çok talep oldugu için PIRAZIZ KÖFTESI’NI Istanbul resturant guruplarina pazarlamayi hedefledigini ve taleplere bir tek cevap verecek olan firmanin ise SEMA ET oldugunu söyledi.


24 Ekim Pazar günü Bulancak ta bulunan SEMA ET tesislerini Piraziz köfte Pazarlama müdürü Enver YAZICILAR ile gezen ve SEMA ET sahibi ISMAIL KARATAS ile bir çok konuda görüs alisverisi yapan BASOGLU müjdeli haberi gurbette bulunan Giresunlulara verdi.

 

Sema Turizm Sahibi Sayin Sema KARATAS ile böyle bir projeyi 3 ay önce görüstügünü söyleyen BASOGLU son noktayi SEMA ET sahibi olan Ismail Karatas ile hayata geçirmeyi basardigini söyledi.Marka tescil belgemiz,gida üretim belgemiz ISO belgemiz tamamdir.

 

Artik Piraziz köftesi hijyenik bir ortamda üretilerek müsterilerimize sunmaktan gurur duyacagiz.

Yaklasik olarak 5000 metre karelik tesisin Bulancak ta tamamlandigini söyleyen Basoglu Tüm üretim hakkinda yapilmasi gereken hijyen ve ona benzer bir çok önemli islerin görüsüldügünü söyledi.Piraziz köftesinin artik emin ellerde oldugunu söylemekten gurur duyacagim dedi.

 

Ocak ayinin ilk günlerinde Istanbul genelinde Piraziz köftesi Sema Et aracinin dagitimda olacagini ve 7/24 müsterilerinin taleplerini karsilayacagini söyledi. Hatta Istanbul genelinde evlere kilo bazinda çig olarak satis yapacagiz dedi.Adiyla tadiyla farkli lezzet slogani ile yola çikan Piraziz köftesi artik ister 1 kilo, ister 1 ton köfte slogani ile müsterilerine hizmet verecektir.

 

Basoglu böyle bir projeye destek olan basta SEMA ET sahibi Ismail KARATAS a ve yaninda bulunan ekip arkadaslarina çok tesekkür etti.

Bu tarih itibariyle start vermis bulunmaktayiz.

 

Piraziz köftesi artik bizim bas tacimiz olmustur. Elimizden geldigi kadar tüm noktalara ulasmaya çalisarak hedefimizi kisa zamanda tüm illere dagitmayi hedefliyoruz dedi.

 

Et ve et ürünlerimizin Bulancak tan günlük olarak geldigini ve istenildigi takdirde farkli siparisler alabilecegini dile getirdi.

Aykut DEMIRCAN
Gurbetçi Giresun Gazetesi Piraziz Temsilcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.