SON DAKİKA!

PİRAZİZ UĞUR MELİKOĞLU İLE FARKLARI YAŞIYOR

Giresun’un serhat ilçesi Piraziz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Uğur Melikoğlu ile farklı bir aday portresi yaşıyor.

Piraziz MHP Belediye Başkan Adayı İş adamı Uğur Melikoğlu ilçede yaptığı çalışmalar sıra dışı görüntüler ve açıklamalar ilçe halkına resmen farklar yaşatıyor.

Uğur Melikoğlu ” Yıllardır Piraziz’de esnaflık yaptım ve Piraziz’de kazandım bu nedenden dolayı da ilçeme bir şeyler yapmayı sürekli düşündüm. Halkımın ihtiyacı doğrultusunda İlçemizde bazı çalışmaları gerçekleştirdik. Unutulan mahallerin yollarını ve sorunlarını, çözüme kavuşturduk. Belediye Başkan adaylığım açıklandığı gün itibarıyla yani yaklaşık iki yıldır İlçemizdeki mahallerin her birinin sorunlarına hakim oldum. Gezmediğimiz mahalle , çalmadığımız kapı kalmadı. Piraziz’li hemşerimin durumu ortada, Mahalleye hizmet götürdük, değirmenin suyu nerden geliyor dediler, Piraziz’liyi hatırladık, unut dediler. Hiç bir lafa takılmadan hizmetlerimizi yerine getirdik. Piraziz Belediye başkanlığına hemşerim beni takdir görmese de İlçeme ayırdığım bütçe doğrultusunda yine hizmet etmeye devam edeceğim. Piraziz yıllardır kaybediyor , kan ağlıyor nedir bunun sebebi ; Bir belediye başkan adayı çıkmış, bu bizim eşimiz dostumuz buna oy atalım , Bir belediye başkan adayı çıkmış bu bizim baba dostumuz buna oy atalım , Piraziz’de yıllardır Meyhanelerde seçimler dönmüş. Bunun için diyoruz ki , artık yeter söz senin Piraziz. Piraziz’li artık büyük düşünecek , çocuklarının geleceğini , evinin yollarını ve sosyal durumlarını göz önüne getirip öyle karar verecek. Kısacası tembeller gidecek Çalışkanlar gelecek. Ev gezilerinde , toplantılarda bire bir görüşmelerde hemşerime sürekli söylediğim bir cümle vardır ‘İkinci 5 Yılım Yok ’ Piraziz’liler beni bu göreve taktir ettiği gün itibarıyla ekibim ile ben 7/24 çalışacağız ve verdiğimiz sözleri tek tek tutup ilçemizin kaybettiği yıllarını geri getireceğiz. Çünkü benim ikinci 5 yılım yok, ancak hemşerilerim yaptığın hizmetlerin devamını getireceksin bırakmak yok yola devam edeceksin derse biz bu yolla devam edeceğiz. Bu süreçte kaybeden biz olursak, yine verdiğimiz sözleri tutup hemşerimin hizmetine devam edeceğim çünkü hizmet borcu namus borcumuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.