Uncategorized

Prf.Dr.Mustafa Türkmen Geçmise Sünger Çekti

 

Geçmisi fazla konusmanin kimseye bir yarari olmadigini ve bundan sonra gelecege bakacaklarini anlatan Türkmen “Geçmis dönem için çok fazla konusmanin ve yorum yapmanin gerekli olmadigini düsünüyorum. Önemli olan bugün gelinen noktada, üst makamlarin vermis olduklari karara uygun olarak hareket etmek, Giresun Üniversitesine ve Giresun’a hizmet adina bu süreci en iyi sekilde tamamlamaktir ” ifadesini kullandi.
 
Türkmen su noktalara dikkat çekti;

” Ben bu güne kadar hem üniversitem, hem dogup büyüdügüm sehrim ve hem de ülkem için hizmet etme çabasinda oldum. Yillar boyu akademik alanin her kademesinde idari görevlerde bulundum. Bundan sonra da bu birikimlerimi üniversitem, sehrim ve ülkem için kullanmak ve basariya kosmak için var olacagim, bu amaçla 21 Ekim 2010 tarihinde yapilacak olan Rektörlük seçiminde aday olacagimi ilan ediyorum ” dedi 

Türkmen sözlerini söyle sürdürdü ” Rektörlügüm süresince, Giresun Üniversitesini istenilen düzeylere tasimak, ilkeli ve dürüst bir yönetim anlayisi sergilemek, kisir döngülerden uzak kalip isbirligine dayali kurumsal gelisime katkida bulunmak temel hedefim olacaktir. bu vesileyle yapilacak seçimlerin Üniversiteme, Sehrime ve Ülkeme hayirli olmasini temenni ediyor, tüm aday arkadaslara basarilar diliyorum ” diyerek sözlerini tamamladi.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.