SON DAKİKA!

Rekortmenin Madalyasi Ethem Bakar dan

Istanbul Teknik Üniveristesi kampüsün de devam Türkiye kulüpler arasi paletli yüzme sampiyonasi kirilan rekorlar ile devam ediyor.

 

Giresun bölgesin den Istanbul Mavi Nokta Spor Kulübü adina Okan Yilmaz da yarismalara katiliyor.

 

Bilindigi gibi Okan Yilmaz gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar tarafindan geçen yil Giresun da organize edilen Türkiye sampiyonasi sirasinda kesfedilmis ve iki kez Istanbul da kampa alinmisti.

 

Okan Yilmaz devam eden sampiyonada katildigi bütün yarismalarda serisini birinci tamamladi ve baraji asarak genç milli takim kampina katilmaya hak kazandi.

 

Ayrica yine gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in oglu Ogulcan Bakar da bütün derecelerini gelistirdi.

Ogulcan Bakar yaristigi bütün serilerde birinci oldu ve seri atladi.

 

Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Giresun Il Temsilcisi Ethem Bakar Federasyonumuz Giresun bölgesine özel bir önem veriyor insallah Giresun bölgesinde birçok sporcuyu milli takimimiza kazandiracagiz dedi.

 


 

Öte yandan müsabakalari izlemek üzere ITÜ Maslak kampüsünde bulunan gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar a Federasyon yönetimi tarafindan çok büyük birde jest yapildi, Paletli yüzme sporunda bir çok rekor hanesinde yazili olan ve son katildigi 100 metre çift palet yarisinda rekorunu 1.5 saniye gelistiren Özcan Esen ve derece alan diger sporculara madalyasini Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Giresun Il Temsilcisi sifatiyla gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar  takdim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.