SON DAKİKA!

REMZİ AYDIN HEMŞERİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Ak Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Avukat Remzi Aydın, seçim maratonuna hızla devam ediyor. Aydın, Eyüp’te oturan Giresun ve Bulancaklılar ile bir araya geldi.

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Avukat Remzi Aydın hemşehri derneklerini tek tek geziyor.

Giresunlular ile kahvaltıda bir araya gelen Aydın, projelerini anlatıyor. Remzi Aydın, Giresunlu hemşehrilerinin kendisine gösterdiği desteğe teşekkür ederek şunları söyledi: “Bir ayı aşkın süredir sahada çalışıyoruz. Eyüp’ün değişik mahallelerine gidiyoruz. Eyüplülerin sıcak, samimi karşılamaları ile bize olan desteklerini görüyorum. Bu anlamda çok mutluyum. Bu toplantılar bizi hemşehrilerimizle daha da yakınlaştırıyor, aramızdaki bağı kuvvetlendiriyor.”

Eyüp Belediye Başkanlığı görevinin çok büyük sorumluluklar yüklediğini ve zor bir görev olduğunu kaydeden Avukat Remzi Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uzun yıllar siyasette, İl Genel Meclisi’nde ve Eyüp Belediye Başkan Danışmanlığı görevinde bulunduğum için kendimi şanslı görüyorum. Bu görevi ifa edebileceğim konusunda bir kuşkum yok. Eyüp’te doğup büyüdüğüm için Eyüp’ü çok iyi biliyorum. Aslen Giresunlu olarak, memleketimin kültürünü ailem ve büyüklerim sayesinde yakından tanıma, yaşama imkanım oldu. Babam Dereli Yuvahisar, annem Espiye Demircili Köyü’nden. Çocukluğumda her yaz tatilinde Giresun’a köye giderdim. Havasından, suyundan bolca nasibimi aldım. Ben de çocuklarıma kültürümüzü, geleneğimizi tanıtmak için her yaz köyümüze götürüyorum. Bir Giresunlu büyükleri olarak çocuklarımıza, gençlerimize örnek olmalıyız diye düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki dönemde yapacağımız çalışmalarla da örnek teşkil edeceğiz.”Şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.