SON DAKİKA!
giresunrizegishadziyareti

RİZE’DEN GİRESUN’A GENÇ İŞ ADAMI ÇIKARMASI

Rizeli genç iş adamaları, Giresun’daki genç işadamlarını ziyaret etti.

GİSHADRİZEGİRESUN

Rize Sanayici ve İş Adamları Derneği (RİSİAD) Genç Girişimciler Komisyon üyeleri ile Giresun İş Hayatı Dayanışma Derneği(GİŞHAD) Genç Girişimciler Komisyonu Giresun’da buluştu. RİSİAD Genç Girişimciler Komisyonu Başkan Fatih Erten eşliğinde Giresun’a gezi yapan RİSİAD üyelerini, GİŞHAD Genç Girişimciler Komisyon Başkanı Murat Nurdemir ve üyeler karşıladı.
RİSİAD üyeleri, Giresun’daki Akın Çorap ve RİKAR fındık fabrikalarını ziyaret ederek firma sahiplerinden fabrikalar hakkında bilgi aldılar.
RİSİAD Genç Girişimciler Komisyon Başkanı Fatih Erten yaptıkları geziyi değerlendirirken, farklı ve yeni yerler görerek yeni ufukları görmeyi hedeflediklerini belirtti.
Genç girişimci Erten “Genç girişimci arkadaşlarımızla Giresun’da bulunan Akın Çorap fabrikasını gezdi. Bu fabrika bize bölgede çay ve fındık ticareti haricinde yatırım yapılabilecek başka alanların olabildiğini ve bunların başarılı da olabileceğini gösterdi. Dedi.
İkinci fabrika ziyaretlerini, işletmecisi aslen Rizeli olan RİKAR fındık fabrikasına gerçekleştiren RİSİAD Genç Girişimciler, fabrika ve üretim hakkında bilgi aldı.
Düzenlenen gezinin anısına RİSİAD Genç Girişimciler Komisyonu Başkanı Fatih Erten, GİŞHAD Genç Girişimciler Komisyon Başkanı Murat Nurdemir’e göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.