SON DAKİKA!

SAADET PARTİSİ ÜLKENİN İYİLİĞİNİ İSTİYORUZ

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş,”Saadet Partisi olarak bu ülkenin iyiliğini, güzelliğini isteyen, hak ve adalet ekseninde birlikte yaşayabilmeyi arzu eden her bir ferde kapılarımız sonuna kadar açıktır.” dedi.

Abdülkadir Bektaş, bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin Türkiye ve Türk halkına hayırlı olmasını diledi.

Seçimler için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Abdülkadir Bektaş, milli görüş hareketinin mensuplarının 50 yıldır olduğu gibi bugün de makam, mevki, menfaat gözetmeksizin mücadelelerine devam ettiğini kaydetti.

Milli görüş hareketi mensuplarının yola çıktığından bu yana isminin bile tek bir olumsuz ithamla yan yana gelmediğini ifade eden Abdülkadir Bektaş, şöyle konuştu: “Saadet Partisi olarak bu ülkenin iyiliğini, güzelliğini isteyen, hak ve adalet ekseninde birlikte yaşayabilmeyi arzu eden her bir ferde kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bu ülkenin problemlerinin yine ancak bu ülkenin insanlarıyla konuşularak çözüleceğine inanıyoruz. Bir araya gelinip konuşmayı zorlaştıracak değil, aksine irtibat kurmayı, istişare yapmayı kolaylaştıracak tutumu hiçbir zaman elden bırakmadık ve bırakmayacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.