SON DAKİKA!

SAADET PARTSİ GİRESUN 3. YAYLA ŞENLİĞİNE DAVET EDİYOR

Saadet Partisi Giresun İl Teşkilatının her yıl yapmış olduğu Geleneksel Yayla Şenliği 30 Haziran Pazar Günü Kümbet Yaylası Aymaç mevkiinde yapılacaktır.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş Geleneksel hale gelen Yayla Şenliği ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; ”Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz Yayla şenliğimizi bu yıl Kümbet Yaylası Aymaç mevkiinde yapacağız. Yapacak olduğumuz yayla şenliğimiz yerel seçimler öncesi teşkilatlarımızın motivasyonunu artırmak ve aileler olarak bir araya gelerek hem tanışma, hem kaynaşma ve bütün bir yılın yorgunluğunu atarak yerel seçimler öncesi kuvvet ve enerji kazandırmaktır. Her yıl olduğu gibi bu seneki yayla şenliğimize Giresun’unun dört bir yanından katılacakların yanında, yurt içi ve yurt dışı gurbetçi Milli Görüşçü hemşerilerimiz de iştirak edecektir.
Ayrıca 3. Saadet yayla şenliğimize genel merkezimizden de üst düzeyde katılım sağlanacaktır. Tüm halkımızı 30 Haziran Pazar Günü yapacak olduğumuz Geleneksel Yayla Şenliğimize bekliyoruz. ”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.