SON DAKİKA!

SABRİ ÖZTÜRK GİRESUN’DA TEMASLARDA

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Sabri Öztürk, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Ocak Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katıldı, Gençlik Kollarının Bayırbucak Türkmenleri için düzenlediği kermese katıldı, cenaze merasimlerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk, Ankara’da Giresunluları ağırlarken bir yandan da Giresun’a gelerek teşkilatların programlarına katılıyor Giresunluların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Ocak Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılan Öztürk teşkilatların sorunlarını yakından takip etti. Toplantıya Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün yanı sıra, İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, Köy-Mahalle Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teşkilat mensupları katıldı.

KERMESE DESTEK

AK Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği Bayırbucak Türkmenleri’ne yardım kermesine de destek veren Sabri Öztürk, millet olarak daima mazlumların yanında olduklarını ifade etti.

MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI
Rize Milletvekili Hasan Karal ve ekibini, İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ve Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar’la birlikte ağırlayan Öztürk, “İlimize verdikleri değer ve destek için Rizeli dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

CENAZELERE KATILDI
Piraziz’de Avukat Nuri Karaman’ın halasının cenazesine katılan Sabri Öztürk bu vesileyle Bozat halkıyla da sohbet etme imkânı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.