SON DAKİKA!

SAHAYA İNİYORLAR!

Cumhuriyet Halk Partisi seçim startı vereceği aday tanıtım toplantısı öncesinde geniş katılımlı seçim değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıda alınan kararla eski milletvekili Mustafa Çakır, seçim komitesi başkanlığına getirildi. Mustafa Çakır, bugünden başlayarak önemli isimlerden oluşan bir komite kurarak çalışmalara başlayacağını söyledi.

Giresun il teşkilatı binasında, ardından da Giresun Kalesi’ndeki kafede akşam yemeği ile süren toplantıya, Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, milletvekili adayları Basri Gürsoy,İbrahim Akgün, Sevgi Utlu Güngör, İl Başkan Vekili Yılmaz Kirmanoğlu, Merkez İlçe Başkanı Burak Tolgal Bektaşoğlu,a day adaylarından Engin Küçük, parti yöneticileri ve 15 ilçe başkanı katıldı.
Seçim Komitesi Başkanı Mustafa Çakır burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çekerek, ilçe başkanlarından birlik ve beraberlik içinde özverili bir çalışma yapmalarını istedi.

CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu ve değerlendirme yapan diğer adaylar ve ilçe başkanları da konuşmalarında, CHP’nin Türkiye’de iktidar, Giresun’da en çok milletvekili çıkaran parti olacağını bunun için çaba harcayacaklarını söyledi.

CHP önümüzdeki günlerde aday tanıtım toplantısı yaparak seçim çalışmalarına başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.