Uncategorized

Salim Ethem Mican Seçim Bölgesinde

Gaziosmanpasada esnaf ziyaret yapip binlerce GÜL dagitan BBP IST. 2. bölge Millet vekili adaylari Salim Ethem MICAN, Bayram KARACAN, Sabri TEMTEK, Cihan SERBET, Selahattin KELES VE BBP GOP ilçe bsk. Fedai KARAKOL Gaziosmanpasada büyük çosku ve heyecanla karsilandi.


BBP IST. 2. bölge milletvekili adayi Giresun-Eynesilli hemsehrimiz SALIM ETHEM MICAN I Gaziosmanpasa ve Yildiztabya bagrina basti. 12 hazirandan önce Gaziosmanpasada GÜL ler açti. Müthis bir performans sergileyen Eynesilli hemsehrimiz MICAN adeta 12 Haziranda sandikta BBP shovunun yasanacaginin sinyallerini verdi. Binlerce Gülün dagitildigi BBP 2. bölge milletvekili  adaylarinin GOP çikartmasinda, GIRESUNLU hemsehrileriyle gövde gösterisi yapan MICAN; 12 Haziranda herkes dersini alacak.

 

Giresun luyu yok sayanlar, Giresunlunun oyuna ihtiyacimiz yok diyenler, seçimden seçime GIRESUNUN ve  GIRESUNLUNUN sirtini sivazlayanlara Giresunlu gereken cevabi sandikta verecektir. Ben Giresun lu hemsehrilerimin Ist. 2. Bölgedeki tek adayiyim. Giresunlunun ithal adaya ihtiyaci yok. Hele çakma GIRESUN luya, seçimden seçime GIRESUN lu oldugunu hatirlayanlara hiç ihtiyaci yok. Göreceksiniz GIRESUN LU adayina sahip çikacak.

 

Feshanedeki sloganimizda da dedigimiz gibi GIRESUN GABUGUNU GIRACAK . Partimizin kurulusundan beri, Nizam-i Alem Ocaklari, Alperen Ocaklari ve Büyük Birlik Partisinin her kademesinde görev almis, yillardir BBP GOP ilçe baskanligi yapmis bir kardesiniz, hemsehrinizim. Hiçbir hemsehrimiz o kapida asik suratla karsilanmamis, elibos dönmemistir . Nefesimiz yettigince hemsehrilerimizin yaninda, hizmetinde olduk, olmayada devam edecegiz. Biz ÇOTANAK larimizin siyasetteki dik duran, dogru yasayan, düz yürüyen, gülen yüzlerinin temsilcileri olmaya çalistik. Insaallta hep ögle kalacagiz.

 

Siyasetin somurtkan, iki yüzlülük ve firildaklik olmadigini, siyasetcinin ulasilamaz olmadigini, ikbal hesabi yapilmadan da siyasetin yapilabilecegini. Halka ragmen siyasetin olmayacagini, halka hizmetin Hakka hizmet oldugunu göstermeye çalistik. Siyasette liderlerin vekil adaylarinin degil, HALKIN VEKIL adaylarinin nasil basarili olabilecegini göstermeye, asil basarinin gönüllerin vekili olabilmenin yolunun vatandasi ile el ele olmaktan ve halkina hizmetten geçtigini göstermeye çalistik.

Ben inaniyorum ki halkimizin gösterdigi inanilmaz teveccüh yukarida gösterdigimiz baslica nedenler ve Büyük Birlik Partisinin Türkiye de en çok proje üreten, halkiyla birlikte omuz omuza siyaset yapan, Dik duran, dogru yasayan, düz yürüyen tek parti olmasindandir.

 


 


 

Halkimiz Büyük Birlik Partisine 12 haziran 2011 genel secimlerinde hak ettigi MUKTEDIR iktidari sandikta verecektir. Büyük Birlik Partisinin ALP-EREN kadrolari Türkiyemizin problemlerini biliyor ve çözecek projeleri hazir bir sekilde milletinin huzuruna çikiyor. Dil, din, irk ayrimi yapmiyoruz. Inancimizin müsade ettigi sinirlar içersinde milliyetciyiz ve milliyetciligi kandili görünce hatirlayanlardan degiliz. ÜLKÜMÜZ hergün sekilden sekile sokulan, agizdan agiza farkliliklar alan degimlerden ibaret degildir. Ülkümüz NIZAM-I ALEM IÇIN ILAY-I KELIMETULLAH tir. Büyük Birlik Partisinin ALP-EREN kadrolari liderimizin Sehitlik mertebesinde sehadet serbetini içtikten sonraki onun yoklugunda ilk seçimi. Biz yeniden Bimillah dedik. Dün ne dediysek bügünde onu diyor, firildaklik yapmiyoruz. MHP, CHP ve AKP gibi proje hirsizligi yapmiyoruz. Avrupa Birligne usaklik pesinde kosmuyoruz, Türk-Islam birligi ülküsüyle yolumuza devam ediyoruz.. Biz G.Ö.R. (güvenlik,özgürlük,refah) Projesi, Büyük Aile projesi ve K.A.P (Kalkinan Anadolu Projesi) 24 saat kesintisiz hizmet veren BÜYÜK DEVLET Projeleri gibi devasa projelerle milletimizin problemlerini çözmeye talibiz. Imanli, Ahlakli, Onurlu ve Omurgali Milliyetci ALP-EREN kadrolariyla Büyük Birlik Partisi kadrolari MUKTEDIR IKTIDARA hazirdir. Biz inandik ve basaracagiz. Aziz Türk Milleti ALP-EREN kadrolarin BBP iktidarinda tarhteki hakettigi ONURLU yerini alacak, SIRTI PEK, BASI DIK, KARNI TOK lider ülke olacaktir. BBP iktidarinda Türkiye Cumhuriyetinin pisikolojik siniri Adriyatikten, Çin seddinden, Moskova kapilarindan ve Afrika çöllerinden baslayacaktir. Büyük düsün Türkiyem, çünkü sen binlerce yillik tarihe sahip bir millettin ve binlerce yillik medeniyyettin temsilcisisin. Sen Islamin Sancaktarisin, büyük düsün TÜRKIYEM. Sancak bu topraklarda düstü ve yine bu topraklarda ALP-EREN lerin elinde yükselecektir. GÜZEL TÜRKIYEM BIZ HAZIRIZ SANA . Hayallerimizin ve  HAYALLERINIZIN gerçeklesmesi için HER EVDEN BIR OY ISTIYORUZ . SIRTI PEK, BASI DIK, KARNI TOK bir Türkiye için, herkesin sivil anayasa masali anlattigi bir ortamda, MILLI ve SIVIL bir anayasa diyen ALP-EREN lerin iktidari için, her seçim dönemi siyasi partilere seçim yardimi adi altinda dagitilan tüysüz basli yetimlerimizin hakki olan hazine yardimlarinin kesilerek asker ER ve ERBAS ailelerine AKERI maas olarak baglanmasi için, emzikten bile kesilmemis yavrularimiza tecavüz edip katleden yaratiklarin idaminin referandumla halka sorulmasi için, bölücü terör, ekonomik terör ve ahlaki terörün geri getirilmesinin referanduma götürülmesi için HER EVDEN EN AZ BIR OY istiyoruz.

 

HERKESIN GÜVENLI, ÖZGÜR VE REFAH IÇINDE YASADIGI BIR TÜRKIYE IÇIN; HAYDI GÜZEL TÜRKIYEM HAZIRIZ SANA.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.